Манікюрна витяжка: види і як вибрати

Манікюрна витяжка: види і як вибрати
Сьогодні жінки прагнуть до того, щоб мати найкращий вигляд, приділяючи увагу кожній деталі свого зовнішнього вигляду, включно зі станом своїх нігтів. Доглянуті нігті, частина нашого зовнішнього вигляду, часто мають на увазі наявність красивого і якісного манікюру. У сучасних умовах знайшлося місце і для нового виду манікюру - апаратного, який стає все більш популярним в індустрії догляду за нігтями. Це відбувається завдяки його зручності, швидкості та безпеці.
Однак, як і у будь-якої техніки, у апаратного манікюру є свої плюси і мінуси. Процес апаратного манікюру включає такі кроки, як фрезерування кутикули, шліфування нігтьової пластини і видалення ороговілих частинок шкіри. Важливо враховувати, що в процесі цієї процедури утворюється нігтьовий пил, який може забруднювати повітря і потрапляти в дихальні шляхи. Це не є бажаним ні для майстра, який виконує манікюр, ні для клієнта.
Для запобігання негативним наслідкам, як-от потрапляння нігтьового пилу в дихальні шляхи та забруднення навколишнього повітря, використовується спеціальний пристрій, який називається манікюрна витяжка. Цей пристрій діє подібно до пилососа, акумулюючи і видаляючи нігтьовий пил у процесі проведення апаратного манікюру. Таким чином, витяжка для манікюру відіграє важливу роль у підтримці чистоти і безпеки робочого місця майстра і комфорту для клієнта.


Що таке витяжка для манікюру?

Витяжка для манікюру являє собою невід'ємне обладнання у сфері апаратного манікюру, відіграючи ключову роль у забезпеченні безпеки як майстра, так і клієнта. Її головна функція полягає у видаленні шкідливих частинок і пилу, запобігаючи їхньому потраплянню в організм і забезпечуючи чистоту процесу апаратного манікюру. Крім того, витяжка сприяє ефективному очищенню повітря від неприємних і токсичних запахів, як-от під час полімеризації гелю або гель-лаків, роблячи процедуру комфортнішою та безпечнішою для всіх учасників.

Витяжка для манікюру:

- Запобігає виникненню алергічної реакції на шкідливі речовини під час процедури.
- Не допускає забруднення повітря в манікюрному кабінеті.
- Втягує в себе частинки гелю, акрилу та опилу.
- Зберігає робочий стіл у чистоті.


Види манікюрних витяжок

Настільна витяжка. Бюджетний варіант електроприладу. Настільна витяжка комфортна тим, що дуже компактна, зручна, красива, функціональна. Вона має невеликі габарити і вагу. Дорожчі моделі витяжок мають таймер увімкнення, вимкнення і підсвічування. Саме такий тип пристрою популярний на сьогоднішній день найбільше.

12 купили
ID: 11079
512 ₴
39 купили
ID: 6451
602 ₴
Вбудована витяжка. Це стаціонарний прилад, який вбудовується в манікюрний стіл, за ціною дорожчий за інші. Його переваги полягають у великій потужності та довгому терміні експлуатації. Недоліками цього виду можна назвати відсутність можливості транспортування.

Підлогові витяжки. Це обладнання вирізняється великими габаритами, надійним корпусом і високою потужністю. Такий вентилятор відмінно прибирає всі види забруднення і підходить для всіх варіантів манікюру. Цей тип пристрою зустрічається рідше, ніж інші. Така витяжка придатна і для педикюру.


Потужність витяжки для манікюру

Потужність витяжки для манікюру - це важливий фактор, оскільки від потужності залежить, на скільки добре витяжка очистить повітря і зможе зібрати весь опил. 
Давайте розберемося, які потужності витяжок для манікюру бувають!

- Настільні витяжки для манікюру з потужністю 20-30 Вт. Витяжки такого типу збирають пил непогано, але через малу потужність підійдуть в основному для домашнього використання.
- Настільний пилосос для манікюру з потужністю 40-65 Вт. Витяжки такого типу легко справляються з очищенням робочого місця від опилу. Підійдуть у використанні як для салону так і для домашнього майстра.

Ще є витяжки для манікюру, які мають регулятор потужності, що дасть змогу підібрати оптимальний режим роботи для кожного клієнта.

15 купили
ID: 6458
14 купили
ID: 17359

Як правильно доглядати за витяжкою?

Все манікюрне приладдя потребує правильного догляду, витяжка не є винятком. Забезпечивши належний догляд, можна продовжити термін експлуатації електроприладу.
Основні правила догляду за цим пристроєм:

- очищення мішка для збору пилу після роботи з кожним клієнтом.
- при великому потоці клієнтів, заміна мішка повинна відбуватися раз на півтора місяця.
- періодичне прання мішка.
- очищення витяжки з потужністю вологих серветок або мочалок без використання хімічних засобів.

Для того щоб спростити гідний вибір витяжки для манікюру, слід звернути увагу на кілька факторів.


Як вибрати витяжку для манікюру

Під час вибору манікюрної витяжки важливо звернути увагу на такі критерії:

- Потужність витяжки: Переконайтеся, що обрана вами витяжка має достатню потужність для ефективного видалення пилу і шкідливих парів. Це важливо для забезпечення безпеки та комфорту майстра і клієнтів.

- Тип фільтрації: Перевірте, який тип фільтрів використовується в манікюрній витяжці. HEPA-фільтри є одним із найкращих варіантів, оскільки вони ефективно затримують найдрібніші частинки та алерген

- Рівень шуму: Витяжка не повинна бути надто гучною, щоб не створювати дискомфорт для майстра та клієнтів. Тому зверніть увагу на рівень шуму в специфікаціях продукту.

-Розмір і дизайн: Витяжка має бути зручною у використанні та підходити для вашого робочого простору. Розмір і дизайн можуть різнитися, тому виберіть таку, яка підходить вашим потребам.

- Бюджет: Визначте свій бюджет і шукайте опції, які відповідають вашим фінансовим можливостям. Пам'ятайте, що інвестиція в якісну манікюрну витяжку може виправдатися в майбутньому, забезпечуючи безпеку і комфорт під час роботи.

- Бренд та відгуки: Досліджуйте різні бренди манікюрних витяжок і прочитайте відгуки інших майстрів, щоб отримати уявлення про якість і надійність продукту.

- Гарантія та обслуговування: Перевірте, чи надає виробник гарантію на продукт і як забезпечується обслуговування в разі несправностей.

З огляду на ці аспекти, ви зможете вибрати відповідну манікюрну витяжку, яка відповідає вашим потребам і забезпечить безпеку у вашому салоні або студії.

Ми із задоволенням поділилися з вами порадами щодо вибору витяжки для манікюру, і тепер рішення лежить повністю у ваших руках. Важливо пам'ятати, що під час ухвалення рішення про те, яку витяжку обрати, потрібно врахувати ваші власні вподобання та потреби. Тому, будь ласка, приділіть цьому питанню належну увагу і обміркуйте його ретельно!
Дата: 25.09.2020 16:40 Переглядів: 1555