Манікюрна витяжка. Безпека майстра і клієнта.

{ $article->title }}

Сьогодні, представниці жіночої статі прагнуть до того, щоб виглядати на всі сто, а кожна частинка тіла повинна бути доглянутої, і нігті не є винятком. Доглянуті нігті це- красивий і якісний манікюр. В наш час є таке поняття як апаратний манікюр, который пользуется большым спросом в nails сфере за счет того, что это удобно, швидко і безпечно. Але крім плюсів такого манікюру є звичайно ж і мінуси. Апаратна техніка манікюру це процес який несе за собою ряд дії, такі як фрезерування кутикули, шліфування нігтьової пластини, видалення ороговілих частинок шкіри. Безумовно в процесі роботи утворюється нігтьова пить яка забруднює повітря і потрапляє в дихальні шляхи, а це не є добре як для майстра так і для клієнта. Для уникнення негативних надалі, існує рішення- використання нікого пилососа, да да ви не помилилися- пилососа, в особі якого є витяжка для манікюру.

Давайте розберемося що вдає із себе витяжка для манікюру.

Що таке витяжка для манікюру?

Витяжка для манікюру - це одне з головних обладнанні в апаратної техніки манікюру, яке необхідно майстру для захисту себе і клієнта від пападанія шкідливих часток в організм і з допомогою якої процес апаратного манікюру буде більш ефективно і чистим. За допомогою витяжок також забирається неприємний і токсичний запах полімеризації гелю або гель-лаків. Перейти до каталогу

Переваги витяжки для манікюру

- Предовращают виникнення алергічної реакції на шкідливі речовини під час процедури.
- Не допускає забруднення повітря в манікюрному кабінеті.
- Втягує в себе частинки гелю, акрилу і опіла.
- Зберігає робочий стіл в чистоті.

Тепер поговоримо про види витяжок.

Види витяжок

Настільна витяжка. Бюджетний варіант електроприладу. Настільна витяжка комфортна тим, що дуже компактна, зручна, красива, функціональна. Вона має невеликий габріти і вага. Більш дорогі моделі витяжок мають таймер включення, виключення і підсвічування. Саме такий тип пристрою популярний на сьогоднішній день найбільше.


Вбудована витяжка. Це стаціонарний прилад, який вбудовується в манікюрний стіл, за ціною дорожче ніж інші. Його переваги полягають в великої потужності і боргом терміні експлуатації. Недоліками даного виду можна назвати Відсутність можливості транспортування.

Покриття для витяжки. Дане обладнання відрізняється большіми габрітамі, надійним корпусом і високою потужністю. Такий вентилятор відмінно прибирає всі види забруднення і підходить для всіх варіантів манікюру. Цей тип пристрою зустрічається рідше, ніж інші. Така витяжка придатна і для педикюру.Різновиди витяжік для манікюру

Звичайно ж якість витяжки для манікюру, це важливий фактор, від якого залежить щоб робота з клієнтам була на рівні. Але крім якості, не менш важливий і дизаин витяжки, так як кожен майстер мріє щоб його робоче місце було не тільки доглянутий але і стильним.
Вивчаючи величезний асортимент моделей витяжік для манікюру, можна зустріти різні форми манікюрних пилозбірників. Виробник випускає різного формату витяжік для манікюру:
- прямокутної форми; 
- округлої форми;
- квадратної форми; 
Всі форми настільних пилососів для манікюру мають стильний дизайн і практично всі оббиті шкіряного матерією, що дозволяє легко за ними доглядати, міняти мішок і протирати.

Потужність витяжки для манікюру

Потужність витяжки для манікюру, це важливий фактор, так як від потужності залежить на скільки добре витяжка очистить повітря і зможе зібрати весь запилюючи.
Давайте розберемося які потужності витяжік для манікюру бувають!

- Настільні витяжки для манікюру з потужністю 20-30 Вт. Витяжки такого типу збирають пил непогано, але через малу потужності підійдуть в основному для домашнього використання.
- Настільний пилосос для манікюру з потужністю 40-65 Вт. Витяжки такого типу легко справляються з очищенням робочого місця від опіла. Підійдуть у використанні як для салону так і для домашнього майстра.

Ще є витяжки для манікюру які мають регулятор потужності, що дозволить підібрати оптимальний режим роботи для кожного клієнта.

Як правильно доглядати за витяжкою?

Всі манікюрні приладдя, потребують правельно догляді, витяжка не є винятком. Забезпечивши належний догляд, можна продовжити термін експлуатації електроприладу.
Основні правила догляду за цим пристроєм:
- очищення мішка для збору пилу після роботи з кожним клієнтом.
- при великому потоці клієнтів, заміна мішка повинна відбуватися раз на півтора місяця.
- періодична прання мішка.
- очищення витяжки за допомогою вологих серветок або мочалок без використання хімічних засобів.

Фактори в виборі витяжки для манікюру
Для того щоб спростити гідний вибір витяжки для манікюру, слід звернути увагу на кілька факторів.

- Потужність.
- Довжина шнура.
- Наявності фільтра і змінити мішків.
- Наявність підсвічування.
- Таймер і автомотіческі включення.
- Егрономічность / стаціонарна установка. Купити витяжку

Ми поділилися з вами секретами, у виборі витяжки для манікюру, тепер вибір тільки за вами. Але пам'ятайте той факт, щоб вибрати гарну витяжку враховуйте ваші побажання. Ваше рішення має бути добре обдумоно!

Читайте також:
Дата: 25.09.2020 16:40 Переглядів: 1378