Фрезер для манікюру. Помічник в манікюрному мистецтві

{ $article->title }}

Ми живемо в такий час, коли все меняеться, нічого не стоїть на місці і парою навіть не наздогнати за новими тенденціями. Якщо пару років назад щоб похвалитися хорошим манікюром, необхідно було витрачати на це величезну кількість часу і в його виконанні майстра використовували ножиці для кутикули, кусачки і ножнічек, то тепер ці прінадлежнасті залишилися позаду і час для створення манікюру стало значно коротше. Сьогодні, апаратний манюкюр користуєтеся большим попитом, за рахунок того що це швидко і для його створення майстри використовують ряд современих електроінструментів один з яких є фрезер для манікюру, за допомогою якого, як майстер так і клієнт заощадить свій дрогоценное час.

І так, що ж таке фрезер?

Фрезер для манікюру- це електроінструмент за допомогою якого, можна зробити: корекцію нарощених нігтів, видалити кутикулу, зробити полірування, шліфування нігтьової пластини, вирівняти штучну і натуральну нігтьову пластину і зняти гель-лак. 
Також фрезер, популярно використовується і для педикюру. Завдяки Фрезера, можна не тільки зробити гарний педикюр, а й позбутися від мозолів і натоптишів.
А тепер поговоримо про умови та особливості і виборі фрезера для манікюру.


Основні види фрезеров для манікюру і педикюру 

Фрезер для манікюру і педикюру, виходячи зі сфери застосування, поділяють на два види:
Фрезер для домашнього манікюру. Функціональний, ергономічний і компактних розмірів.
Професійний фрезер для манікюру. Відрізняється відносно великими габаритами і кращої продуктивністю.

Переваги і недоліки використання фрезера для манікюру і педикюру
Відомо, що фрезера для манікюру користуються большим попитом, але, при всьому при цьому він мають як переваги так і недоліки.

Переваги:
- За допомогою фрезера більш зручно і швидко зрівняти нарощені нігті по довжині і формі ніж пилою.
- Електричної фрезою можна обробити самі недоступні місця, до яких дотягнутися пилою просто неможливо.
- Фрезером зручно спилювати товщину і довжину нігтя при виконанні корекції, так як це робиться досить швидко і за рахунок цього скорочує час виконання всієї роботи.
- При виконанні нарощування з білим френчем фрезером зручно випилювати форму лінії посмішки.
- Досить простий в роботі навіть для початківців майстрів нігтьової сфери.
- Займає мало місця.
- Бюджетна вартість.
- Мінімальна кількість найнеобхідніших фрез (також і для процедури педикюру).

Недоліки:
- Погана збірка.
- Низька якість фрез (насадки можуть виготовлятися з м'якого металу, в зв'язку з чим вони не служать довго і швидко деформуються).
- Низька потужність.
- Ручка вібрує.
- Короткий провід.
- Велика ймовірність поломки.

Переваги і недоліки використання професійного фрезера для манікюру і педикюру

Переваги:
- Продуманість конструкції: є спеціальна педаль для зміни швидкості обертів фрези.
- Наявність індикаторів перегріву, які попередньо відключають прилад від харчування в разі підвищення температури.
- Можливість виконувати складні процедури в манікюр і педикюр (подологія).
- Висока продуктивність.
- Відсутність вібрації.
- Наявність допоміжних комплектуючих.
- Довговічність експлуатації та надійна збірка.
- Універсальність. Використовуючи фрези різної абразивності, ви можете працювати як з натуральними, так і з штучними нігтями.
- Висока потужність.

Недоліки:
- Велика вага апарату.
- Громіздкість (неможливість транспортування).
- Висока вартість моделей.

Швидкості обертання і потужність фрезера для манікюру

Існують фрізера:
- c потужністю від 15 до 30 Вт, а швидкість обертання досягає 2 000 оборотів в хвилину.

- з потужністю від 30 до 60 Ватт зі швидкістю до 35 000 оборотів в хвилину.

- з потужністю від 60 до 100 Ватт і до 45 000 оборотів швидкістю.


При занадто високій швидкості обертання фрези вона може деформуватися, може виникнути заважає роботі вібрація, і є можливість перегріву електромотора. Але найважливіше - робота стає небезпечною і клієнт може отримати травму. Але є одне правило - чим більше радіус фрези, тим нижчими повинні бути обороти. При виконанні манікюру, працюючи з невеликими насадками з алмазними наконечниками оптимальної буде швидкість 18000 - 30000 обертів на хвилину. Слід пам'ятати, що на високій швидкості (від 20000 об / хв) треба дотримуватися крайню обережність, оскільки будь-яке непродумане дію або випадкове незручне рух може несподівано призвести до серйозної травми. Більшість робіт виконується на швидкості 10000-20000 обертів на хвилину.
Та все це залишається в силі і при виконанні педикюру. Але, для цієї операції використовуються спеціальні ковпачки для шліфування, розраховані на разове застосування, чий розмір змінюється від радіуса фрези і типу машинки. Основне правило той же - чим більше розмір ковпачка, тим нижче повинна бути швидкість обертання.
   
Для різних процедур потрібні різні максимальні потужності. Наприклад, ми видаляємо штучний ніготь, спилюючи його товщину. І фрезер у нас нескінченно великої потужності. Чим сильніше ми притиснемо насадку до нігтя, тим швидше вона спиляє ніготь. Однак при такій роботі виділяється тепло, яке цей ніготь нагріває. Чим швидше спилюємо ніготь, тим більше він нагрівається. Спочатку це не комфортно клієнту, а потім і боляче. Так ось потужність, яка потрібна для виконання процедури, коли клієнту вже не комфортно, але ще не боляче і називається максимальною потужністю для даної процедури.
Якщо фрезер слабкіше, то ми не зможемо так само швидко обслужити клієнта тому, що при такому ж натиску насадки на ніготь ручка фрезера зупиниться - фрез не вистачить потужності.
Якщо фрезер могутніше, ніж потрібно для найважчою вашої процедури, то надлишок потужності залишиться надлишком: його нікуди не використовувати, адже не будемо ж ми клієнту робити боляче. Тому варто подумати, для яких робіт купується фрезер, щоб не купувати «непотрібні Примор'ї».

Максимальні потужності для популярних процедур:
- зняття гель-лаку - 40 Ватт.
- манікюр - 40 Ватт.
- нарощування і корекція штучних нігтів - 65 Ватт.
- педикюр - від 65 до 10 Ватт.

Максимальні обороти для популярних процедур:
- зняття гель-лаку - до 35.000 об / хв.
- манікюр - 25.000 об / хв.
- нарощування і корекція штучних нігтів - до 35.000 об / хвилину
- педикюр - до 45.000 об / хв.

Насадки для фрезера для манікюру
Красиво і якісно зроблений апаратний манікюр залежить не тільки від самого фрезера, а й від насадок для фрезера. Існує багато різних фрез про які ми зараз детально поговоримо. І так, давайте розберемося.

Алмазні фрези. Вважаються одними з найкращих фрез для манікюру. Адже саме ними можна зробити корекцію штучних нігтів, обробити акрил, зчистити зайвий птеригий і ефективно зробити манікюр. Алмазные насадки подразделяются на два вида: насадки из искусственного алмаза и из натурального. Головною відмінністю є те, що штучна алмазна крихта в процесі роботи кришиться і затупляется. У той час як натуральний алмаз - набагато гостріше і практично не кришиться. 
Керамічні фрези. Призначені як для домашнього, так і салонного використання. Дані фрези для апаратного манікюру м'якше, ніж алмазні насадки і їх найчастіше використовую при манікюрі з жорсткими нігтями і огрубілою кутикули. Відмінно знімають гель лак, гель, акрил і полігель. Такі фрези ідеально підходять для шліфування нігтя і стертий кутикули. Чи не пошкоджують ніготь навіть якщо клієнт перший раз зважився зробити апаратний манікюр. Перейти до каталогу
Корундові насадки для фрезера. Такі назадкі відмінно підійдуть для натуральних ніготь і для полірування шкіри. Працювати з ними легко, а їх ефективність дійсно вражає. Завдяки делікатному дії корундові фрези використовуються на етапах вторинної обробки натуральних нігтів і шкіри стоп. Перейти до каталогу
Твердосплава. У слуачаі корекції нарощених нігтів, використовується для грубого опіла, опіла під нігтями, корекції форми і довжини нігтів. Головною відмінністю твердосплавних насадок є те, що вони зрізають матеріал, утворюючи стружку, а не пил. Дуже добре підходять для грубої попередньої обробки твердих матеріалів. Прекрасно підходять для запила штучних нігтів. Термін експлуатації і ефективність твердосплавних насадок високий і вона не іржавіє, добре переносить дезінфекцію і стерилізацію. Перейти до каталогу
Фетрові насадки для фрезера. Застосовуються для полірування нагідок. Після їх застосування нігті мають гладку поверхню.

Для правельного вибору фрез для манікюру в першу чергу слід звернути увагу на їх абразивність, ступінь якої можна визначити за кольором насічки на насадці для фрезера:
Біла - дрібна спіральна нарізка.
Жовта - супер дрібна нарізка.
Червона - дрібна нарізка.
Синя - середня нарізка.
Зелена - велика нарізка.
Чорна - супер велика нарізка.

Різновиди фрез
При виборі фрез для манікюру необхідно знати про основні їх різновидах форм.

Конус – необхідний для шліфування й полірування бічних валиків.
Зворотний конус– служить для видалення мозолів і роботи з вільним краєм нігтьової пластинки (що робить його затребуваним не тільки під час манікюру, але і педикюру).
Бор – з його допомогою можна відсунути кутикулу і забрати птеригий з поверхні нігтя.
Голка і кулька– хороша для роботи з дрібними недоліками, наприклад зачистки бічних пазух. (Більш детальну інформацію про фрези, читайте в нашій статті).

Як правильно вибрати фрезер?

1.Кількість оборотів в хвилину. Для досвідченого майстра потрібен прилад має, не менше 30 000 - 35 000 об / хв. Початківцю манікюрісту, достатньо 20 000 об / хв для найпростіших дій по обробці бічних валиків і кутикули. Висока швидкість не набрав досвіду майстра не потрібна - є ризик випадкового травмування. Але вона істотна при великому потоці клієнтів, коли необхідно швидко зняти з нігтів гелі, біогелі і гель-лаки.
2.Вартість. Необхідно звернути увагу на вартість фрезера. Якісний фрезер не повинен коштувати надто дешево, тому що найчастіше дешеві фрезери швидко ламаються і не підлягають ремонту. Якісний і укомплектований фрезер повинен мати середню ціну.
3.Ручка фрезера. Повинна бути з металу, а не з пластика і володіла цанговим затискачем. Що стосується її ваги, ручка не повинна бути занадто важка або дуже легка. У виборі фрезера, ручка грає найважливішу роль, тому при покупці фрезера найкраще включити ручку і потримати її в руці.
4.Потужність. Фрезер повинен мати досить хорошу потужність. Максимальна швидкість фрезера повинна бути не менше 30000 оборотів в хвилину.
5.Гарантія. Фрезер обов'язково повинен мати гаранітію.
6.Зовнішній вигляд. Корпус фрезера повинен бути міцним. При роботі він не повинен скрипіти, а також не повинен нагріватися.
7.Додаткові характеристики. «Приміряйте» прилад у себе в руці. Чи буде вам комфортно їм маневрувати, чи зможете безперешкодно керувати фрезою, викликає апарат надмірне навантаження на кисть?

Також необхідно звернути увагу на невеликі, але важливі моменти: якщо ручка тремтить і вібрує, то апарат буде некомфортно фіксуватися рукою, якщо ж в ній немає спеціального продувки - то ручка перегріється і припинить функціонування.
Іншим критично важливим моментом є наявність реверсу - моментального перемикання обертів фрези в іншу сторону. Вірна спрямованість машини визначається середнім ступенем опірності при прикладанні до нігтьової пластини. Пам'ятайте, що перемикати реверс можна лише після того, як ви скинули інтенсивність оборотів.
Також, не менш важливою характеристикою фрезера є обертовий момент ручки. Важливо не вставляти слабку ручку в потужний фрезерний блок, так як в цьому випадку вона буде працювати з перевантаженням і швидко вийде з ладу. Коли ручка підходить до свого фіналу це дуже просто дізнатися - вона починає сильно грітися, і рано чи пізно просто згорить.
І ось тут криється один нюанс - виявляється, легкі ручки можуть взагалі не грітися, так як часто зроблені з пластика. Тільки ось пластик практично не гріється в результаті зносу ручки, але при цьому вона продовжує ламатися. Ми рекомендуємо важкенько ручки з металу, які не тільки відмінно справляються з вібрацією під час роботи, але і гарантовано вкажуть вам на можливий знос приладу.
Важливо пам'ятати, що фрезерна ручка не повинна ні в якому разі вібрувати навіть на максимальних обертах.

Принципи догляду за Фрезер для манікюру і педикюру
Відомо, що будь-яка техніка, щоб могла послужити своєму майстрові максимальне калічество часу, за нею необхідно правельно доглядати. На, що слід звернути увагу при догляді за Фрезер.

- Регулярно оглядайте шланги і дроти, що сполучають блок управління з ручкою-фрезером і з електромережею на предмет пошкоджень і якщо такі є, що не продовжуйте роботу, а зверніться в сервісний центр для їх усунення.
- У міру необхідності протирайте від пилу блок управління і стежте за тим, щоб на ньому не лежало ніяких предметів.
- Також регулярно видаляйте забруднення з ручки-фрезера і всіх проводів і шлангів.
Якщо Ваш фрезер для педикюру оснащений вбудованим пилососом, то регулярно замінюйте мішечок для пилу і очищайте мішок: а також для запобігання появі неприємних запахів у Вашому кабінеті і поліпшить роботу пилососа.
- У разі, якщо у Вас підкорений фрезер з подачею спрею, не забувайте регулярно промивати ємність для фізрозчину і стежити за чистотою запобіжного клапана на її кришці, інакше ємність може не витримати надмірного тиску і витік фізрозчин зашкодить блок управління.

Всі ці процедури потрібно проводити тільки при відключеному від електромережі блоці управління і вийнятої електричної вилці з розетки. 
При протирання поверхонь ніколи не використовуйте спирт, розчинники та інші агресивні рідини. Використовуйте для цього змочену в мильному розчині і добре віджату серветку.

Ну що-ж, ми своє завдання виконали - розставили всі крапки над «і», далі ваш хід - застосувати знання на практиці. 
Тепер ми впевнені, що вам буде легше вибрати якісний фрезер для манікюру і насолоджуватися працюючи з ним. Чого ми Вам і бажаємо!

Читайте також:
Дата: 24.09.2020 12:43 Переглядів: 1653