Лампа для манікюру: види і як вибрати

{ $article->title }}
Ми всі знаємо, що красиві та доглянуті нігті - це мрія багатьох жінок. Навіть легендарна Coco Chanel говорила: "Все в руках жінки, і вони мають бути в порядку." У цьому порядку важливе місце займають доглянуті нігті. Щоб похвалитися гарним манікюром, необхідні якісні матеріали, і одним з ключових елементів є лампа для манікюру. Правильний вибір лампи та її якість - запорука краси і довговічності вашого манікюру. 

Лампа для манікюру є невід'ємним інструментом, який відіграє ключову роль у процесі створення ідеального манікюру.

Давайте тепер розберемося, яку лампу вибрати, особливо якщо ви новачок у світі манікюру. Ми спробуємо розглянути найважливіші та основні вимоги під час правильного вибору лампи для нігтів.


Види ламп для манікюру?

Лампи UV -  ультрафіолетові лампи для нігтів. Лампа, що працює на основі ультрафіолетових променів, являє собою ідеальний пристрій для швидкого сушіння біогелю і гель-лаку. Вона оснащена потужними УФ-лампочками, які легко можна замінити, коли їхній ресурс вичерпано. І, що важливо, вона доступна за дуже прийнятною ціною. Це ідеальне рішення як для майстрів-початківців, так і для домашнього манікюру.
Однак, під час використання ультрафіолетових ламп, слід звернути увагу на запобіжні заходи. Деякі лампи випромінюють ультрафіолетове випромінювання, яке, за надмірного впливу, може негативно вплинути на очі та шкіру. Тому рекомендується носити захисні окуляри та не допускати прямого контакту з УФ-випромінюванням протягом тривалого часу.


Лампи LED - світлодіодні лампи для нігтів. Цей тип лампи використовує світлове випромінювання для забезпечення рівномірної полімеризації. LED-лампа значно прискорює процес сушіння матеріалу на нігтях порівняно з ультрафіолетовою лампою. Однак слід зазначити, що спектр випромінювання таких ламп може бути не придатним для сушіння деяких матеріалів. Порівняно за вартістю, LED-лампи зазвичай дорожчі, але вони мають низку явних переваг. Цей тип лампи підходить як для використання в салонах краси, так і для домашнього використання. Важливо зазначити, що світлодіодні лампи безпечні для очей і шкіри.

(5)
465 купили
ID: 6592
350 ₴
258 купили
ID: 11693
750 ₴

Лампи CCFL - газосвітлові лампи з холодним катодом. Лампа CCFL працює за допомогою газу. А, саме вона заповнена газом, тому не нагрівається, витрачає дуже мало електроенергії і практично не зношується з часом. Цей вид лампи оптимальний тим, що набагато довше служить своєму майстру і має невисоку ціну, що є не менш важливим фактором у виборі лампи.

Лампи LED+CCFL - гібридні лампи. Ця лампа об'єднує в собі два передових технологічних рішення: світлодіодні та газосвітлові лампи з холодним катодом. Цей пристрій розроблено для максимальної універсальності і може успішно працювати з будь-яким типом покриття нігтів. Ця лампа вважається професійним інструментом і забезпечує швидке та ефективне сушіння нігтів, водночас не вимагаючи постійної заміни витратних матеріалів. Однак варто зазначити, що за високу якість і універсальність цієї лампи доводиться заплатити трохи більше, ніж за інші моделі для манікюру на ринку.

Лампи LED+UV - це абсолютно нова лампа, яка має такі переваги, як: швидка швидкість сушіння, сушить будь-який матеріал, як біогель, так і гель-лак. Багато з такого виду ламп мають електронний і зручний дисплей, мають стильний і сучасний дизайн. Вартість LED+UV лампи досить-таки прийнятна, нею користуються як досвідчені майстри, так і новачки.

(5)
93 купили
ID: 10986
1 283 ₴
67 купили
ID: 6543
602 ₴
27 купили
ID: 13458
492 ₴
Переваги та недоліки 

1 - УФ-лампи

Переваги:

1. Доступна ціна.
2. величезний вибір моделей різних марок і потужностей.
3. Універсальність. УФ лампи можуть використовуватися як у салонах, так і вдома.

Недоліки:

1. Недовговічність лампочок. Найчастіше, вони не перегорають, а втрачають свою потужність, завдяки чому сушка нігтів стає неефективною. Лампочки рекомендується міняти раз на пів року, залежно від частоти використання.
2. Для чутливої шкіри рук УФ лампа може не підійти, оскільки викликатиме неприємне печіння під час полімеризації гель-лаку або гелю.

2 - Лампи LED 

Переваги:

1. Міцність. Світлодіоди розташовані в корпусі лампи під пластиком, тому ризик пошкодити їх менший.
2.  Розмір. LED-лампи більш компактні.
3. безпека. Абсолютна безпека LED променів для шкірного покриву і нігтьових пластин.
4. У разі механічних пошкоджень лампи та її виходу з ладу ви можете не побоюватися за своє здоров'я і безпеку, оскільки в LED відсутні будь-які хімічні компоненти типу ртуті.
5. Термін роботи. Більшість виробників дають гарантію на світлодіоди 50000 годин, що дорівнює практично 5 рокам безперервної роботи.

Недоліки:

1. Висока ціна. Такі світлодіодні сушки купують зазвичай для престижних салонів краси, а не для особистого користування в домашніх умовах.
2. Підходять виключно для сушіння спеціальних покриттів з позначенням LED.


3 - Лампи LED+CCFL

Переваги:

1. ідеально підходять для всіх видів покриттів.
2. Практично моментально сушать покриття.
3. Довговічні.
4. Низьке енергоспоживання.

Недоліки:

1. Висока вартість.


4 - Лампи LED+UV 

Переваги:

1. ідеальний варіант для полімеризації всіх сучасних гель-лаків і гелів.
2. Компактні розміри.
3. Зручні у використанні.
4. Довговічні.
5. Висока швидкість полімеризації.

Недоліки:

1. Висока вартість.

25 купили
ID: 11166
1 094 ₴
63 купили
ID: 12032
450 ₴

Потужність ламп для манікюру

Від потужності лампи залежить час полімеризації покриття.

- У лампи потужністю 9 Вт час полімеризації покриття становитиме в середньому 3 хвилини - це об'єктивно занадто довго і незручно.
- Для потужності 18 Вт очікування скорочується до 2,5 хвилини. Такою лампою буде зручно користуватися новачкові, який відточує свої навички у зміцненні та дизайні нігтів.
- 36 Вт - найбільш ходова модель у нейл-майстрів. Час полімеризації з нею не більш ніж 1,5 хвилини.
- У салонах краси з великим потоком клієнтів є сенс використовувати прилади з більшою потужністю - 48, 54, 66 і 72 Вт. З ними час сушіння скорочується до 40-60 секунд.


Як вибрати лампу для манікюру?

1. Тип ламп: прилади LED і CCFL дають змогу працювати майже з усіма видами матеріалів.

2. Потужність: найпопулярніший варіант у нейл-майстрів - 36 Вт.

3. Матеріал, з якого виготовлений корпус лампи: якщо є можливість, краще вибрати міцний металевий варіант.

4. Корисні додаткові функції лампи для нігтів: таймер і дисплей, знімне дно, термоконтроль, енергозберігаючий режим, сенсор, збільшений розмір.

Дослідивши характеристики, а також переваги та недоліки різних типів ламп для манікюру, ви можете підібрати підходящу УФ-лампу, враховуючи свої індивідуальні потреби. Однак важливо зробити цей вибір обдуманим і обґрунтованим, оскільки від цього залежить якість і довговічність вашого манікюру.

Дата: 21.09.2020 17:56 Переглядів: 1601