Як вибрати лампу для манікюру? Розберемося з нюансами!

{ $article->title }}

Всі ми знаємо, що кожна представниця слабкої статі мріє мати гарні і доглянутими нігтиками. Навіть сама Coco Chanel стверджує, що «Все в руках дівчини. Тому вони повинні бути в повному порядку» і звичайно ж цей порядок подрузамівает в собі доглянуті нігті. Безумовно для того щоб похвалитися красивим манікюром, вам потрібні якісні матеріали, один з яких є лампа для манікюру. Тому від якості і правильного вибору лампи залежить краса нагідок, адже якість - заставу краси манікюру. Лампа для манікюру - це один з найбільш найважливіших інструментів, за допомогою якого створюється манікюр.

Тепер давайте розберемося, яку лампу вибрати особливо якщо Ви початківець майстер і спробуємо розглянути найголовніші, і основні вимоги в правильному виборі лампи для нігтів.

Які бувають види ламп?

Лампи UV - ультрафіолетові лампи для нігтів. Лампа, яка працює за допомогою ультрафіолетових променів, тим самим просушує як биогель, так і гель-лак. Лампа включає в себе немаленькі УФ лампочки, які можна міняти, коли вони перегоріли. Що стосується ціни, УФ лампа має найприйнятнішою ціною. Вони підходять для початківців майстрів і домашнього манікюру. Але, слід звернути увагу на те, що деякі ультрафіолетові лампи негативно впливають на очі і шкіру!

Лампи LED - світлодіодні лампи для нігтів. Цей вид ламп працює за допомогою світлового випромінювання і забезпечують рівномірну полімеризацію. LED лампа набагато швидше просушує робочий матеріал на нігтях, ніж ультрафіолетова лампа, однак варто помітити, що спектр випромінювання таких ламп дозволяє сушити далеко не всі види матеріалів.  а вартістю лід лампа дорожче ніж УФ і володіє кращими перевагами. Така лампа підійде як для салону краси, так і для використання в домашніх умовах. Варто звернути увагу на те, що світлодіодна лампа не шкодить очам і шкірі.

Лампи CCFL - газосветние лампи з холодним катодом. Лампа CCFL працює за допомогою газу. А, саме вона заповнена газом, тому не нагрівається, витрачає дуже мало електроенергії і практично не зношується з часом. Цей вид лампи оптимальний тим, що набагато довше служить своєму майстрові і має невисоку ціну, що являється багато важливим фактором у виборі лампи.

Лампи LED+CCFL - гібридні лампи.Така лампа включає в себе два види ламп: світлодіодні і газосветние лампи з холодним катодом. Пристрій призначений для роботи з будь-яким типом покриття. Така лампа вважається професійною і забезпечує швидку і ефективну сушку нігтів, не вимагаючи заміни витратних матеріалів. За вартістю лампа LED + CCFL дорожче, ніж інші лампи для манікюру.

Лампи LED+UV - це абсолютно нова лампа, яка володіє такими перевагами як: швидка швидкість сушіння, сушить будь-який матеріал, як биогель, гель-лак. Багато з такого виду ламп мають електронний і зручний дисплей, володіють стильним і сучасним дизайном. Вартість LED + UV лампи досить-таки прийнятна, їй користуються як досвідчені майстри, так і новачки.

Звичайно ж, відомий той факт, що кожна річ має в собі як і преімушества так і недоліки, лампа для манікюру не є в цьому винятком.
Давайте розберемося!

Мінуси і плюси ламп для манікюру
1 - УФ-лампи
Достоїнства:
1. Доступна ціна.
2. Величезний вибір моделей різних марок і потужностей.
3. Універсальність. Лампи можна використовувати як в салонах, так і в домашніх умовах.
Недостатки:
1. Підсвічування лампочок. Ти не біжиш, і твоя сила втрачена, благодаря чму сушка нохтей становиться неефективної. Чоловікам рекомендується пам’ятати про гонку, в містіу відновленні відходів.
2. Для деталей кювети УФ лампу неможливо замінити, як ви бачите нефарбовану частинку полімеризації гель-лак або гель.

2 - Лампи LED 
Найпоширеніша лампа в цьому районі:
1. Прочность. Світлодіоди базуються на корпусі пластикових ламп, ризик втратити багато грошей.
2.  Размер.  Лампи LED компактні.
3. Безопасность. Абсолютна безпідставність світлодіодного світла для легкого та легкого пластику.
4. Найсучасніші механічні світильники 
і є смуга соломи, яку не можна використовувати для такої мети і для небуття, Світлодіодне світло випромінює хімічний компонент типу хакі-лібо.
5.Робоче середовище. Терміни виробництва більшовину гарантують світові 50000 годин, це практична 5-річна робота.
Зрозуміло, що це є і не буде:
1.Висока ціна. Найвищі рейтинги за весь час - чудові для престижних салонів краси, а не для легких лаків у вітчизняних салонах.
2. Це ексклюзивний аксесуар для спеціальних світильників із світлодіодним освітленням.

3 - Лампи  LED+CCFL 
Достоїнства:
1. Ідеально підходить для всіх приватних відео.
2. Практичне миттєве успіх.
3. Долговий.
4. Нове сховище енергії.
Недостатки:
1. Висока пара.

4 - Лампи LED+UV 
Достоинства:
1. Ідеальний варіант для полімеризації всех современных гель-лаков и гелей.
2. Компактні ножиці.
3. Зручний у використанні.
4. Долговий.
5. Висока швидкість полімеризації.
Недостатки:
1. Висока пара.

Мощність нічна лампа
Від потужності лампи залежить час полімеризації покриття.
- У лампи потужністю в 9 Вт час полімеризації покриття складе в середньому 3 хвилини - це об'єктивно надто довго і незручно.
- Для потужності 18 Вт очікування скорочується до 2,5 хвилини. Такий лампою буде зручно користуватися новачкові, який відточує свої навички в зміцненні і дизайні нігтів.
- 36 Вт - сама ходова модель у нейл-майстрів. Час полімеризації з нею - не більш 1,5 хвилин.
- У салонах краси з великим потоком клієнтів є сенс використовувати прилади з більшою потужністю - 48, 54, 66 і 72 Вт. З ними час сушки скорочується до 40-60 секунд.

Тепер давайте підсумуємо і розберемося з найважливішими параметрами у виборі лампи для нігтів.

Найважливіше при виборі лампи для манікюру
1. Тип ламп: прилади LED і CCFL дозволяють працювати майже з усіма видами матеріалів.
2. Потужність: найпопулярніший варіант у нейл-майстрів - 36 Вт.
3. Матеріал, з якого виготовлений корпус лампи: якщо є можливість, краще вибрати міцний металевий варіант.
4. Корисні додаткові функції лампи для нігтів: таймер і дисплей, знімне дно, 
термоконтроль, енергозберігаючий режим, сенсор, збільшений розмір.

Переглянувши характеристики, а також плюси і мінуси різних типів ламп для манікюру, ви можете вибрати для себе УФ-лампу з урахуванням функціональних потреб. Але вибір, зрозуміло, повинен бути обдуманим і оправданным, тому що від цього залежить краса ваших нагідок.

Читайте також:
Дата: 21.09.2020 17:56 Переглядів: 1534