Рубрики спецпропозиції

{ $article->title }}

Нам дуже приємно, що Ви вирішили відвідати наш сайт globalfashion.ua. Це означає, що індустрія краси далеко Вам не байдужа і в цьому ми з Вами є однодумцями, якщо говорити іншими словами - «добро пожаливать в наш клуб!». Щоб Вам було легко ознайомиться з нашому сайтом, ми вирішила надати, скажімо так «путівник по сайту» який однозначно допоможе Вам, і заощадите свій дрогоценное час. Тепер власне кажучи про наших спецпропозиції.


Наші спецпропозиції

1.Акціі. Ви так мріяли це купити, але ціна була більше ніж ваше бажання, і тут несподівана акція! Мрія здійснилася!
У цій рубриці Ви можете знайти товари які можна купити за оптимальною ціною, але час для цього ограніченотак, тому Вам доведеться посепешіть.

2.Ліквідація (Распродажи). Від слова ,, розпродаж ,, однозначно у кожної людини з'являється якась «еуфорія», так давно мріяв про ту речі, а грошей все не вистачало її купити, і тут «Розпродаж!». У нас, Ви зможете знайти товари за хорошими знижкам, то, що допоможе вашій мрії здійснитися.

3.Новінкі. Новий тренд сезону, завжди хочеться зробити покупку з останньої колекції, скажімо так, придбати першим, то, чого немає у інших, ну і звичайно ж похвалитися цим.
У цій рубриці у Вас буде можливість розгледіти наші новинки і порадувати разом з нами.

4.Подаркі. Як ще можна порадувати рідних і близьких, якщо не подарувати їм те, чого вони так хотіли і мріяли. У нас Ви зможете не просто купити щось, але ще і отримати подарунок у вигляді бонусу. Ну, що ще може бути приємніше ?!

5.Уценкі. Завдяки уцінки, у Вас унікальна можливість, купити товар за дуже оптимальною ціною. У товарів з уцінкою може отсуствовалі та чи інша річ, наприклад коробчка десь загубилася, або подряпина, але це ж не перешкода в придбанні товару, який абсолютно новий і в робочому стані.

6.Хіти продажів. Здорово коли ти популярний, ти предмет чарівності і спілкування окружаішіх. На нашому сайті Ви можете розглянути найпопулярніші товари, зачаруватись ними і не в останню чергу поділитися з близькими.

Ми дуже сподіваємося, що Ви тепер знавець нашого сайту!
Дата: 16.09.2020 23:26 Переглядів: 3593