Аерограф - новий рівень у дизайні нігтів

Аерограф - новий рівень у дизайні нігтів
Аерограф - ідеальний інструмент для створення унікальних дизайнів нігтів. Він має подвійну незалежну дію і внутрішнє змішування фарб, що означає, що змішування відбувається всередині корпусу аерографа. Аерограф управляється двома окремими потоками повітря. Функція "Контроль повітря" дає змогу регулювати тиск повітря в аерографі, а регулятор подачі фарби дає змогу контролювати рух голки, що обмежує розпилення і дає змогу точніше контролювати процес.

Для малювання аерографом необхідно використовувати спеціальні фарби, які за консистенцією відрізняються від звичайних лаків. Розведення фарб розчинниками може призвести до пошкодження обладнання. Для розпису нігтів аерографом найкраще купувати спеціальні акрилові фарби, які зазвичай йдуть у комплекті з інструментом. Якщо ви хочете отримати більш різноманітну палітру кольорів, ніж та, що пропонується в стандартному наборі, рекомендується придбати додаткові фарби від надійного виробника. Їх легко знайти на сайтах інтернет-магазинів або в спеціалізованих манікюрних салонах.


ЯК КОРИСТУВАТИСЯ АЕРОГРАФОМ?


1. Початковий крок - нанесення базової основи на нігтьову пластину. Цей фон може бути однотонним або може бути створений з використанням декількох відтінків, залежно від творчого задуму художника.

2. Нанесення базового покриття відбувається після повного висихання основи.

3. Для додавання акцентів і створення контурів використовуються різні техніки, зокрема розпилення фарби за допомогою тонких сопел і пензлів.

Для досягнення додаткового декоративного ефекту часто використовують різні елементи, такі як каміння, наклейки, нитки і блискітки. Після нанесення цих прикрас дуже важливо нанести закріплювальний шар, щоб забезпечити довготривалу фіксацію і продовжити їхню довговічність.
Дата: 23.07.2019 16:57 Переглядів: 3634