Лампи LED + UV - нове покоління гібридних ламп

{ $article->title }}

Часто доводиться зустрічати в інтернеті ми зустрічаємо питання: "Яку лампу вибрати UV або LED і яка з них краще в роботі?". Перед тим, як відповісти на це питання, необхідно зрозуміти, для чого вона вам послужить. кщо плануєте використовувати лампу для домашнього прімненія, такі як сушка гель-лаку, тоді сміливо можете придбати недорогу лампу LED з потужністю 9-24 Вт. Якщо ви професійно займаєтеся манікюром або в майбутньому плануєте це робити, однозначно не варто економити і придивитися до дорожчих моделей, з більш високою потужністю.

Світлодіодна UV + LED лампа - це потужні ультрафіолетові LED світлодіоди для професійного використання. Їх вибирають майстра високого класу. Вони ідеально підходять для полімеризації гелів, гель-лаків і акрилового покриття. Ультрафіолетові LED світлодіоди характеризуються широким спектром можливостей, який дозволяє застосують їх для сушіння щільних і густих засобів, а також для складного нарощування, наприклад акваріумного дизайну.
Особливості світлодіодної лампи Led:

  • Велика потужність дозволяє швидко і рівномірно просушувати штучний ніготь.
  • Щоб уникнути появи жовтизни на покритті строго дотримуйтеся часу сушіння, зазначеного в інструкції до лампи.
  • На роботу світлодіодним LED лампи не впливають перепади напруги.
  • Світлодіоди бажано міняти кожні 5-7 років, навіть якщо вони ще працюють. Термін використання світлодіодів вказано в інструкції.
  • Щоб не пошкодити органи зору, не можна довго дивитися на працюючу лампу. Багато майстрів додатково використовують спеціальні окуляри, які захищають очі від негативного впливу.
  • Відбивачі посилюють вплив світла і допомагають сфокусувати його на робочій поверхні нігтя.
  • Багато світлодіодні LED лампи мають ряд додаткових пристосувань, які помітно полегшують і роблять процес просушування більш комфортним: вентилятор, таймер, висувний або магнітний піддон і багато іншого.
  • Матеріал  

Потужність 24 Вт   

Потужність 48 Вт   

Гель лак / гелевий лак       

до 30 з

до 15 з

Біогель LED UV/LED

30 - 60 з

до 30 з

Біогель UV

-

60 з

Гель LED UV/LED

60 - 90 з

30 - 60 з

Гель UV

-

60 - 90 з


Час полімеризації може відрізнятися в залежності від типу, кольору, щільності покриття.


Дата: 23.07.2019 16:51 Переглядів: 492