Новинка - пластівці Юкі!

Новинка - пластівці Юкі!
Наприкінці 2016 року з'явився тренд, який стрімко завойовує серця безлічі шанувальників. Йдеться про "юкі" - особливий вид пігменту у формі ніжних пластівців, призначених для нігтьового дизайну. На відміну від звичайної втирки, яка створює однорідну блискучу поверхню, "юкі" надають можливість для креативного прояву, адже їх можна розподілити по нігтю різноманітними способами. І в цьому полягає їхня основна магія! Слово "юкі" перекладається з японської як "сніг", і справді, ці дивовижні пластівці нагадують сніжинки, але з додаванням яскравих барв веселки.

Спресований пігмент представлений у вигляді витончених пластинок різноманітних розмірів і форм, які можна ретельно розтерти до того рівня, коли вони стають схожими на космічні пластівці. Ця техніка дає змогу створювати унікальні ілюзії на нігтях, надаючи їм магічної привабливості. Не дивно, що ці барвисті пластівці для нігтів юкі отримали безліч прізвиськ, як-от "слюда", "фольга" і "хамелеон".

Їх можна наносити по різному:

- На фінішне покриття без липкого шару
- На звичайний топ, знявши дисперсію
- На фініш із липким шаром
- На кольорові гель-лаки, не знімаючи липкість.


Для нанесення пластівців-хамелеонів використовують різні методи, як-от: пальцем, спонжиком, олівцем для страз або пензликом із поплескувальними або втираючими рухами. Кожен із цих способів створює унікальні текстурні ефекти.
Однак, під час роботи з пластівцями-хамелеонами, необхідно проявляти крайню обережність, адже ці невагомі "слюди" можуть розлетітися навіть за найменшого дотику повітря. Тому доведеться навіть дихати поруч із ними з особливою обережністю!

Однією зі значних переваг юкі є їхня здатність легко наноситися на нігті без створення зайвого об'єму. На відміну від камуфляжних гелів, "хамелеончики" не вимагають обов'язкового застосування базового і верхнього покриттів. Невеликі фрагменти юкі можуть бути акуратно вплавлені під парою шарів фінішного покриття, доповнивши їх при цьому іншими елементами декору, щоб створити винятковий дизайн нігтів.

Дизайн "Пластівці Юкі" - це космічна фантазія без будь-яких меж. Юкі - справжнє натхнення для святкових виходів, нічних дискотек і шалених новорічних вечірок. Навіть буденний день набуває особливого сяйва завдяки манікюру з голографічними пластівцями.

Дата: 23.07.2019 16:40 Переглядів: 705