Новинка сезону «Пластівці ЮКІ»!

{ $article->title }}

Тренд 2016- го року, який неймовірно швидкісними темпами завоёвиваел серце шанувальників.

Юкі - це ще один вид пігменту у вигляді пластівців для дизайну нігтів. На відміну від звичайної втіркі, яка дає монолітну сяючу поверхню, його укладають по-різному, і в цьому головна принада! «Юкі» в перекладі з японської означає «сніг». Чудові пластівці і справді схожі на снігові, тільки розцяцьковані в усі кольори веселки.

Спресований пігмент представлений у вигляді тонесенькі пластинок різних розмірів і форм, а можна розтерти в космічні пластівці для нігтів юки які отримали прізвиська - слюда, фольга, хамелеон.

Їх можна наносити по різному:

- на фінішне покриття без липкого шару

- на звичайний топ, знявши дисперсію

- на фініш з липким шаром

- на кольорові гель-лаки, не знімаючи липкість.


Наносять пластівці - хамелеон пальцем, спонжиком, олівчиком для страз і пензликом поплескували або втираючими рухами. Ці способи дають різні текстури.

З «юки» необхідно бути вкрай акуратними, оскільки невагома «слюда» розлітається від найменшого повітря. Так що навіть дихати біля них доведеться обережно!


Великим плюсом «юки» є те, що їх можна укласти на нігтики без потовщення. На відміну від каміфубукі, «хамелеончіков» не доведеться топити в великій кількості бази і топа. Шматочки юки можна заховати під пару шарів фінішу, а зверху прикрасити іншими елементами декору.

Дизайн «Пластівці Юкі» - це космічна фантазія без всяких обмеження. Юкі - знахідка для святкового виходу, нічних дискотек і новорічного божевілля. І навіть самий звичайний день зробить манікюр більш яскравим з голографічними пластівцями.

Дата: 23.07.2019 16:40 Переглядів: 687