Мінімальний набір кистей для макіажа

{ $article->title }}

У сфері використання існують такі види кистей:

1. Плоская синтетична кисть овальної форми

Візажисти називають її «котячий язичок», але краще б ми цього не знали. Нею ти зможеш наносити засоби кремовою текстури, тобто повністю створити тон особи, від бази до рум'ян, якщо вони не розсипчасті. Твої рухи повинні бути короткими: як і тональний крем який необхідно не розмазувати або втирати, а «забивати» в шкіру. Якщо говорити словами фахівця - натамповивать.


2. Велика кисть з натурального ворсу

Необхідна для того щоб, ретельно розподілити пудру по обличчю. Якщо до засобу додається оксамитка або пушок, в такому випадку кисть тобі не потрібна. А якщо немає жодного, ні іншого, тоді наповни невеликою кількістю розсипчастої пудри якусь кришку (наприклад, від неї), Макао туди інструмент і розмашистими круговими рухами і наноси засіб на обличчя. З пресованим продуктом роби таким-же чином.3. Кисть для рум'ян середнього розміру

Від габаритів цієї кисті залежить розмір рум'янцю на твоїх щоках. Щоб кордонів нанесення кошти були непомітними, вибирай інструмент плавних форм.


4. Овальна кисть для тіней

Якщо вона натуральна, то пігмент буде фарбувати шкіру поступово. Таким пристосуванням найпростіше робити розтушовування і переходи квітів. Побратим з нейлоновим ворсом моментально забарвлює повіку в колір, який зображений на упаковці тіней або заявлений виробником.


5. Плоска кисть для губ

Зупинись на екземплярі з коротким натуральним ворсом. Добре б, щоб кисть була складаний: тоді ти завжди зможеш брати її з собою. Таким інструментом також зручно підводити очі, але є просте правило - його обов'язково потрібно мити після кожного використання.


Дата: 23.07.2019 14:57 Переглядів: 490