Коли стригти волосся - 6 правил

{ $article->title }}

1. Не стрижіть волосся самі собі

Суть цього правила проста: людині в принципі, важко впоратися з чим-небудь в поодинці. І потім, обрізаючи волосся самостійно, людина деформує власною рукою свою ж біоенергетику.

2. Вибирайте хорошого майстра

Мається на увазі, вибір не просто гарного професіонала, а відмінного фахівця-перукаря. Прийшовши в салон краси, зверніть увагу на зовнішність людини, його життєрадісність, доброзичливість і посмішку. Вибирайте позитивної людини. Ваш перукар буде втручатися в ваше біополе. Причому, чим старше він буде, тим сильніше його можливість змінити що-небудь у вашому біополе. Тому мудрі люди радять вибирати майстра приблизно одного з вами віку, або молодше. Правильно обраний цирульник і правильно розрахований час стрижки - і ваше життя зміниться на краще.

3. Стрижіться при повному місяці

Це правило для тих, хто хоче, щоб волосся швидко росли. Відповідно, якщо ви постриже при убуваючому місяці, то ви отримаєте зворотного результату. Стригтися на убуваючому місяці корисне ще тим людям, у яких випадає волосся і необхідно зміцнити коріння волосся.

4. Стрижіться, коли хворієте

Не обов'язково робити грунтовну стрижку. Можна на міліметр підрізати кінчики. Кажуть, що разом з підстриженими кінчиками волосся, йде негативна енергія і лікування пройде набагато легше і швидше.

5. Парікмахер повинен бути вашого статі

Біблія говорить нам про те, що Самсона погубила жінка, обрізати йому волосся. Суть така: якщо ви сподобаєтеся вашому перукареві, що має протилежну стать, то у вашому особистому житті підуть неприємності. Під час стрижки, ми як ніколи стаємо підвладні чужому впливу (а саме впливу перукаря).

6. Вибирайте день і число

Знаєте, що існують так звані місячні сатанинські дні? Це 9; 15; 23; 29. У ці числа стригтися не можна. Варто пропустити похід в перукарню і в дні місячного і сонячного затемнення. Нехтуючи правилом шостим, ви ризикуєте «зістригти розум і пам'ять» і навіть захворіти. Якщо ж говорити про вибір дня тижня, то:

  • понеділок – чудовий день. Крім того, що ви станете гарними, ви позбавитеся від зайвої негативною энергии;
  • вівторок – стрижіться, якщо відчуваєте занепад сил, депресію або вам не вистачає рішучості розірвати якийсь вопрос;
  • середа – стрижка в цей день наповнить ваше життя новими відчуттями, друзями і поездками;
  • четвер – день для благополучиия і удачі. Найкращий день для стрижки;
  • п'ятниця – це день тижня тільки для тих, хто хоче покращати. Якщо ж ваша зовнішність вас цілком влаштовує, то п'ятницю краще пропустить;
  • субота – чудовий день. Ваші волосся оздоровляться. Але найголовніше – разом з обрізаним волоссям підуть деякі ваші гріхи і гріхи вашого роду.
  • неділя – стригтися не можна. Якщо стригти волосся в неділю, то удача відвернеться від вас.

На закінчення хочу сказати: ми, звичайно, самі творці своїх неохайних і удач. Але все ж не варто гнівити долю і зневажати досвідом наших предків. А по сему, перш ніж піти в перукарню, задумайтеся: коли стригти волосся - сьогодні або, може бути є сенс відкласти стрижку волосся на інший день.


Дата: 23.07.2019 14:54 Переглядів: 1287