5 правил - коли стригти волосся

5 правил - коли стригти волосся
Не стрижіть волосся самостійно

Суть цього принципу полягає в тому, що людині часто буває складно успішно впоратися із завданням самотужки. Крім того, коли людина намагається самостійно стригти волосся, вона може негативно вплинути на свою енергетику і навіть деформувати її власними руками.


Вибирайте хорошого майстра

Коли ви обираєте перукаря, не просто шукайте хорошого професіонала, а й шукайте виняткового фахівця, який зможе не тільки створити чудову зачіску, а й внести позитивні зміни у ваше життя. Під час відвідування салону краси звертайте увагу не тільки на навички майстра, а й на його зовнішність, настрій, щиру посмішку і загальну життєрадісність.

Важливо пам'ятати, що ваш перукар взаємодіятиме з вашим енергетичним полем, і що більше досвіду в майстра, то сильніший його вплив на вас. Тому багато досвідчених людей рекомендують вибирати перукаря близького до вашого віку, і навіть краще, якщо він молодший. Правильний вибір перукаря, в поєднанні з правильно витраченим часом на догляд за вами, здатний привнести позитивні зміни у ваше життя і настрій.


Стрижіться при повному місяці

Це правило призначене для тих, хто прагне швидкого росту волосся. Важливо враховувати, що вибір часу для стрижки може істотно вплинути на результат. Наприклад, якщо ви стрижетеся під час спадаючого місяця, це може призвести до зворотного ефекту. Стрижка на цьому етапі місячного циклу може бути особливо корисною для людей, які зіткнулися з проблемою випадіння волосся і бажають зміцнити коріння волосся.


Стрижіться, коли хворієте

Немає необхідності проводити радикальне стриження волосся. Достатньо лише акуратно обрізати кінчики на кілька міліметрів. Згідно з багатьма переконаннями, цей невеликий акт може допомогти позбутися негативної енергії та зробити процес одужання легшим і швидшим.


Вибирайте день і число

Чи знаєте ви, що існують так звані місячні сатанинські дні? Це 9; 15; 23; 29. У ці числа стригтися не можна. Варто пропустити похід у перукарню і в дні місячного та сонячного затемнення. Нехтуючи правилом шостим, ви ризикуєте "зістригти розум і пам'ять" і навіть захворіти. Якщо ж говорити про вибір дня тижня, то:

  • понеділок - чудовий день. Крім того, що ви станете красивими, ви ще й позбудетеся зайвої негативної енергії;
  • вівторок - стрижіться, якщо відчуваєте занепад сил, депресію або вам не вистачає рішучості розірвати якесь питання;
  • середа - стрижка цього дня наповнить ваше життя новими відчуттями, друзями і поїздками;
  • четвер - день для благополуччя й удачі. Найкращий день для стрижки;
  • п'ятниця - цей день тижня тільки для тих, хто хоче покращати. Якщо ж ваша зовнішність вас цілком влаштовує, то п'ятницю краще пропустити;
  • субота - прекрасний день. Ваше волосся оздоровиться. Але найголовніше - разом з обрізаним волоссям підуть деякі ваші гріхи і гріхи вашого роду;
  • неділя - стригтися не можна. Якщо стригти волосся в неділю, то удача відвернеться від вас.

Насамкінець, важливо розуміти, що ми самі безсумнівно впливаємо на перебіг нашого життя і формуємо свою долю. Однак, не варто забувати, що уроки, отримані з досвіду і мудрості наших предків, можуть виявитися безцінними. Перед тим як вирішити відвідати перукарню, варто замислитися: можливо, чи варто сьогодні підстригатися, чи краще перенести це на інший день.
Дата: 23.07.2019 14:54 Переглядів: 2638