Чому потрібно робити корекцію нігтів кожні 3 тижні?

{ $article->title }}
ЩО ТАКЕ КОРЕКЦІЯ НІГТІВ?

Корекція нарощених нігтів - це процедура, спрямована на відновлення штучного покриття, яка покликана не тільки виправити недоліки, а й надати нігтям нового вигляду. Вона включає в себе додавання матеріалу на відрослі ділянки, зміну дизайну, форми та довжини нігтів. Щоб забезпечити доглянутий і привабливий вигляд нігтів, рекомендується проводити таку процедуру кожні 2-4 тижні. Це дає змогу зберегти ідеальний стан штучного покриття, підтримуючи його міцність і естетичне враження. Корекція нарощених нігтів - це турбота про ваші руки і можливість підкреслити вашу індивідуальність через гарний дизайн і форму нігтів.


ВИДИ КОРЕКЦІЇ

Майстри нігтьового сервісу пропонують кілька видів корекцій, які обирають залежно від стану нігтів і складності дизайну. Ці види корекцій застосовуються незалежно від використовуваного матеріалу, чи то гель, чи то акрил.

1. Мала корекція може знадобитися в разі незначних пошкоджень нігтів, коли невелика частина відламалася або відшарувалася, або в разі невеликого відростання нігтьової пластини.
Важливо зазначити, що мала корекція не є заміною повного манікюру або педикюру, і вона рекомендується тільки в разі невеликих пошкоджень.


2. Середня корекція призначена для тих, хто носить штучні нігті протягом 4 і більше тижнів. За цей період часу натуральні нігті виростають на 3-5 міліметрів. Мета середньої корекції полягає в тому, щоб елегантно приховати межу між натуральним нігтем і штучним матеріалом, а також усунути незначні ушкодження, які надають нігтям неакуратного вигляду.


3 Велика корекція часто подібна до моделювання, оскільки вона призначена для повного перероблення дизайну і форми нігтів. Майстер може виконувати таку корекцію в разі поломки нігтя або значного відшаровування.
Дата: 23.07.2019 14:38 Переглядів: 1677