Види нарощування вій

Види нарощування вій
Важливо зазначити, що вибір правильної технології нарощування вій відіграє ключову роль у досягненні бажаного результату.

Для приклеювання вій широко застосовується спеціальний гіпоалергенний клей з інноваційною формулою. Цей клей містить унікальні компоненти, які надають йому еластичності після висихання. Завдяки цьому він швидко і надійно прикріплює вії, запобігаючи пересушуванню природних вій.

Також вії та їхня форма відіграють важливу роль у створенні виразного погляду. Ось кілька варіантів, які варто врахувати:

1. J - у цьому разі вії мають мінімальний вигин, що надає їм практично пряму форму;
2. B - у такому разі майстер з легкістю створить природний завиток, який додасть твоєму погляду неймовірної відкритості;
3. C - має на увазі створення витонченого вигину, який надає погляду щиру привабливість, роблячи його більш виразним і проникливим;
4. D - вигин, який є найбільш виразним і застосовується для створення ефекту "лялькових очей";

Вибір форми вигину має відбуватися індивідуально, з огляду на бажаний ефект і особливості кожного обличчя. Щоб досягти найкращого результату, необхідно врахувати також риси обличчя і його форму. Безумовно, найпопулярнішою серед дівчат формою вигину є вигин С.


КЛАСИЧНА ТЕХНІКА

У цьому разі майстер акуратно кріпить кожну штучну вію до основи натуральних. Цей процес потребує ретельної обробки спеціальним клеєм, щоб місце стику мало непомітний вигляд. Такі штучні вії можна використовувати не тільки для особливих випадків, а й у повсякденному житті. Однак важливо пам'ятати про регулярну корекцію.
Хоча війкове нарощування може займати деякий час, результати, які ви отримаєте, безсумнівно, тішитимуть вас.


ЯПОНСЬКА МЕТОДИКА

Цей спосіб вважається досить тривалою процедурою. Однак завдяки його застосуванню досить довго вдається зберегти вії в ідеальному стані. Вони зможуть протриматися приблизно 3 місяці, при цьому щомісяця необхідно виконувати корекцію.
Цей метод нарощування дуже популярний у багатьох жінок, проте найбільше він підходить власницям коротких і досить густих вій. Завдяки застосуванню японської техніки їх вдається зробити довшими й об'ємнішими.
До кожної природної вії приклеюють штучну, причому вона може мати ефект норки або шовку. Довжину жінка може визначити сама - зазвичай вона становить 6-15 мм.


НАРОЩУВАННЯ ВІЙ ОДНОГО ДНЯ

Якщо ви розглядаєте варіант одноденного нарощування вій, то через добу їх можна зняти самостійно. Зазвичай нарощування на один день виконується з використанням пучкових вій, які легко видаляються без допомоги професіонала.
Проте важливо пам'ятати, що якісна процедура завжди вимагає досвіду і навичок, тому рекомендується звернутися до професійного майстра, щоб отримати найкращий результат. Він зможе грамотно виконати процедуру і підібрати вії, що відповідають вашим потребам і бажанням.


ЧАСТКОВЕ (НЕПОВНЕ)

Власницям довгих вій можна надати об'єму за рахунок штучних. При цьому за довжиною вони мають збігатися з натуральними. За цього методу нарощування одну вію приклеюють не на кожну, а через кілька натуральних вій.
За рахунок цього вдається домогтися максимально природного ефекту - у підсумку вдається отримати як би окремо відрослі вії. Власницям світлих вій перед нарощуванням їх рекомендується пофарбувати в темний колір. В іншому разі вони будуть істотно відрізнятися від нарощених.


ПОВНЕ НАРОЩУВАННЯ

У цьому разі кожна натуральна вія доповнюється штучною приклеюванням єдиної вії. Слід зазначити, що такий спосіб нарощування є найбільш поширеним і популярним. Штучні вії, прикріплені в такий спосіб, мають чудову носимість, не надаючи зайвої тяжкості вашому вигляду, і водночас мають максимально природний вигляд.


ЕФЕКТ НАРОЩУВАННЯ - 2D, 3D І 4D

При використанні технології 2D кожна натуральна вія приклеюється двома рядами штучних вій. Це рішення ідеально підходить для сміливих дівчат, які не бояться бути в центрі уваги. У результаті вії стають надзвичайно густими, а погляд - виразним.
Дата: 23.07.2019 14:30 Переглядів: 906