Історія зміни форми нігтів

{ $article->title }}

Захоплення манікюром вперше згадується в історичних записах, датованих 5000 р до Р. Х., коли індійські жінки почали прикрашати кінчики своїх пальців хною. Пізніше, в 4000 році до н.е. відомими любителями доглянутих нігтів стали Вавилонские чоловіки - вони фарбували нігті чорної або зеленої сурмою. А китайці почали робити на нігтях різнокольорові плями з допомогою яєчних білків, рослинних барвників і бджолиного воску ще в 3000 р до Р. Х.

Що ж стосується форми нігтів, то вона змінювалася протягом кожної епохи. Але найбільшу увагу до неї жінки почали проявляти в кінці XIX - початку XX століть. І ось якою вона була всього 100 років тому:

Кінець 1800-х - початок 1900-х

У цей період на піку популярності виявилися короткі, округлі нігті. Вони стали повсюдним трендом не тільки тому, що їх було легко утримувати в чистоті. Також на це вплинув той факт, що їх наявність свідчило про дозвільному способі життя своєї господині і, відповідно, про її багатство.

Кінець 1920-х - початок 1930-х років

У 1932 році на ринок косметики вийшов абсолютно новий продукт - стійка емаль для нігтів від марки Revlon. Сміливі червоні тони і ніжні відтінки гвоздики дозволили придумати безліч нових візерунків і способів оформлення нігтів.

Такі зірки, як актриса Джоан Кроуфорд, стали носити гострі нігті, пофарбовані в червоний колір тільки по центру. Цей варіант манікюру дуже сподобався багатьом жінкам і незабаром отримав назву - «манікюр півмісяць».

1940-i – 1950-i

Під час Другої світової війни «півмісяць» і гострі нігті були витіснені мигдалеподібної округлої формою нігтів, яка була більш практична. Що ж стосується головних відтінків лаку, то найбільш популярним в цей період був все той же червоний лак. Побачити його можна було як на нігтики звичайних жінок, так і на руках Люсіль Болл, Елізабет Тейлор та інших знаменитостей.

1960-i

Найбільш популярними в це десятиліття стали довгі нігті овальної форми, вкриті ледь помітним шаром пастельно-рожевого і блискучого персикового лаку. Одними з найвідоміших жінок, хто дотримувався даної тенденції, були фотомодель Твіггі і актриса Барбара Стрейзанд.

1970-i i 1980-i

У той час як багато хіпі ходили з короткими нігтями грубої форми, любителі дискотек і гламуру стали все більше уваги приділяти овальної форми довгих і яскраво забарвлених нігтів.

Однак з винаходом в 1978 році французького манікюру поряд з нею в моду увійшли квадратні нігті. А після того, як компанія OPI стала випускати пластмасові накладні нігті, найбільш популярним став манікюр з квадратно-овальними нігтями.

1990-ті роки і початок 2000-х

Як і в попередні десятиліття в цей час в моді залишалися квадратні і овально-квадратні форми. Однак тепер жінки перестали надавати значення зайвої довжині, вибираючи замість неї більш короткі і природні за своїм виглядом нігті.

Ніжні, округлі квадратні нігті вважалися уособленням стилю і жіночності, що не обійшлося без впливу принцеси Діани, яка воліла саме такий манікюр.

У той же час багато зірок, як наприклад співачка Брітні Спірс, воліли чіткі прямі кути.

Наш час

Сьогодні немає певних тенденцій в манікюрі. У моді практично всі форми нігтів. Вони можуть бути гострими, мигдалевидними, квадратними або овальними. А довжина здатна варіюватися від декількох сантиметрів до міліметрів.

Головне у виборі типу і виду манікюру - його здатність відображати унікальний стиль кожної жінки.

Дуже складно передбачити, що ж буде з формою нігтів далі. По всій видимості, тренд на індивідуальність у виборі власного стилю триватиме ще багато років. Але обіцяти це не може ніхто.

Дата: 23.07.2019 14:15 Переглядів: 789