Що вибрати віск або шугарінг?

{ $article->title }}

Сьогодні всі косметологи стверджують, що після процедури епіляції воском ішугарінгаволоски починають рости повільніше і волоски стають більш світлими і тонкими. Та й самі дівчата вже з самої першої процедури помічають, що небажана рослинність ставиться більш тонкою, світлою, і волоски ростуть повільніше. Чому так відбувається?

Для того щоб відповісти на питання - скільки триває ефект від епіляції, необхідно розглянути структуру волосини і схему його зростання.

Кожен волосок починає свій ріст глибоко в шкірі, в дермі, з волосяного фолікула (або волосяної цибулини). До цибулині підведені кров, м'яз (яка допомагає волосині підніматися), нервові волокна, потовая заліза (із-за якої на волоссі з'являється "жирний" ефект).

Пробиваючись крізь шкіру, волосок показується назовні, хоча всередині є вже кілька міліметрів нового волоса. Завдяки тому, що не пошкоджена цибулина, волоски ростуть сильними, міцними, темними. Звичайно, багато залежить від самої людини і від його організму (при нестачі вітамінів волосся ламке і слабкі, в залежності від людини і расової національної приналежності, відрізняється колір волосся).

Епіляція цукромвидаляє волосся з коренем. Нанесена на шкіру цукрова паста обволікає кожен волосок і висмикує його зростання, при цьому травмуючи цибулину.

Новий волосок починає формуватися і рости в цибулині, в шкірі, що не видно. Це час займає певний час. Крім того, волосяного фолікулу необхідно час для відновлення після його травмування при висмикуванні волоска. Все це дозволяє забути про зайві волоски на тривалий термін в 2-4 тижні, залежно від індивідуальності організму.

При регулярній процедурі волоски стають набагато тонше і світліше, все тому що при постійних "травма", цибулина не в змозі повністю відновлюватися і вона стає менше, до кореня волосини надходить менше крові, а отже і поживних речовин.

Якщо порівняти епіляцію цукром з депіляцією, тобто з звичайним голінням, то волоски починають рости вже на другий день. Все тому, що видаляється лише видима частина волосини, при цьому не зачіпається корінь.

Таким чином, завдяки тому, що під час епіляція цукромволосок виривається з коренем, при цьому травмуючи волосяну цибулину, звідки й бере свій початок кожен волосок, ефект зберігається 2 - 4 тижні, залежно від індивідуальності організму.

Дата: 23.07.2019 14:12 Переглядів: 866