Стартовий набір для нарощування вій

{ $article->title }}

Набір для нарощування вій містить наступне:

Стрічкадля захисту нижніх ресницилиподушечкидля вій - обов'язкова умова в процедурі нарощування. Захищати нижні вії потрібно дуже ретельно, щоб не допускати склейки з верхніми.

Знежирювачах/ праймер - видаляє залишки жиру, пилу і декоративної косметики з вій. Підсилює зчеплення і збільшує термін шкарпетки.

Клейдля нарощування вій - тип клею для вій вибирається в залежності від чутливості клієнта і Вашого професіоналізму. Якщо швидкість нарощування у Вас висока, то Ви можете використовувати клей з миттєвою фіксацією -1-2 сек. Якщо ж Ви новачок, то бажано вибирати клей з середньою швидкістю висихання, щоб Ви встигли приклеїти вію.

•Пінцет прямий- використовується для розділення вій, так само багато майстрів используютстек-голку.

Пінцет скошений - повинен мати щільні кінці, щоб добре захоплювати як одну, так і кілька вій ( у ситуації з об'ємним нарощуванням).

Вії- можливе використання вій на стрічці і розсипом. Вії на стрічці значно скорочують час роботи. У Вас має бути мінімум 3 розміру вій, щоб була можливість змоделювати очей.

Нефритовий камінь для клею - дозволяє краплі клею більш тривалий час залишатися свіжою.

Кільце для клею - використовується багатьма майстрами для зменшення часу нарощування.

Силіконовий піднос для вій - дуже зручно використовувати для викладки вій розсипом.

Ремувер - засіб для зняття вій. Буває рідкий( дебондер), масляний, гелевий і кремовий. Найбільш зручні в роботі - гелевий і кремовий. Завдяки текстурі не потрапляють в очі і не подразнюють слизову оболонку. З кремовим ремувером можливе зняття вій навіть з відкритими очима.

Дата: 23.07.2019 14:09 Переглядів: 688