Яка гребінець підходить саме вам?

{ $article->title }}

Для кожної людини немає більш звичного предмета по догляду за волоссям, ніж гребінець. Ми користуємося ними щодня, але, на жаль, рідко замислюємося про правильності їх вибору. Між тим, від того як підібраний даний предмет залежить стан і зовнішній вигляд волосся. Сучасні виробники пропонують безліч різноманітних видів гребінців. Одні придатні тільки для укладання, інші використовуються для фарбування ну а треті, можуть ідеально підходити для щоденного застосування. Давайте спробуємо розібратися, для чого потрібен той чи інший вид гребінців.

Гребінець гребінь

Гребінь – це класичний варіант гребінці, який використовували ще наші далекі предки. Він буває різних видів, тому може використовуватися для різних цілей:

- Гребінь з рідкими великими зубцями підходить для розчісування мокрих волосся. Він акуратно распутает пасма і не завдасть їм шкоди.


- Гребінь з густими зубцями підійде для щоденного застосування на коротких волоссі, також їм зручно гладко зачісувати волосся розчісувати окремі прядки.


·- Вузький гребінь з досить довгими середньої товщини зубцями підійде для кучерявого волосся.


- Гребінь з дуже тонкою ручкою допомагає розподіляти волосся на пасма, тому застосовується для фарбування, мелірування, завивки, а також для створення проділів.


- Гребінь з довгими тонкими зубцями використовують для начосом.

- Гребінь із середньою частотою зубців підійде для щоденного застосування, нанесення стайлінгових засобів або масок.


- Гребінь з зубцями різної довжини застосовують для створення начосом.

Масажна гребінець

Даний вид гребінців вважається найбільш поширеним. Масажні щітки дуже зручні у використанні і підходять для всіх типів волосся. Головною їх перевагою є те, що вони одночасно розчісують локони і масажують шкіру голови. Такий масаж прискорює циркуляцію крові, що сприяє поліпшенню росту і стану волосся. Якщо подібна гребінець виготовлена не з натуральної щетини, то на кінцях її зубчиків, обов'язково повинні бути невеликі кульки. Це необхідно для того, щоб уберегти шкіру від пошкоджень. Також гребінець-щітка для волосся корисна тим, що рівномірно розподіляє по ним шкірне сало, тим самим перешкоджаючи швидкому забрудненню. Однак її необхідно з обережністю застосовувати людям, схильним до жирності шкіри голови, так як вона здатна тільки посилити проблему. При цьому для товстих сильних волосся, краще підбирати жорсткі щітки, для тонких – м'які.


Гребінця для укладання

Існує ряд гребінців, які використовуються спеціально для укладання. При цьому вони можуть мати різний вигляд і призначення.

Брашінгі - це гребінці круглої форми. Їх корпус і зубці можуть бути виготовлені з різних матеріалів, наприклад, вони можуть мати пластмасову, металеву або керамічну основу, бути з натуральною або штучною щетиною. Брашінгі використовують для створення об'єму біля коріння, підкручування пасм всередину або назовні, і формування великих завитків. Вони мають різний діаметр, величина якого підбирається згідно довжині локонів. Наприклад, гребінець для довгого волосся має найбільший діаметр, для волосся довжиною до плечей – середній, ну а для коротких краще використовувати невелику круглу гребінець. Також брашінгі з маленьким діаметром можна застосовувати в якості допоміжного інструменту при випрямленні пасм праскою.


- Скелетна гребінець чудово підходить для сушіння локонів феном. Спеціальні отвори в її корпусі дозволяють добре циркулювати повітрю, охороняючи від опіків шкіру голови, а великі рідкі зуби акуратно поділяють заплутане волосся. Також за допомогою даної гребінця можна створювати прикореневій обсяг. Її застосовують для волосся різної довжини та структури.

Дата: 23.07.2019 14:07 Переглядів: 943