Керамічна насадка C 3/32 Umbrella (C), синя

Код продукту: 17941
Залишок на складі: багато
64 ₴
1,44 €
1,56 $
11 купили

Кількість:

11 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 3
Розміри
Довжина 8.50
Ширина 2.00
Висота 2.00
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Керамічна насадка - незамінний інструмент для професійного майстра манікюру і педікюру. Це стала насадка з високоякісної кераміки, яка відрізняється довговічністю, міцністю і досить високою термостійкістю.

Існують різні види керамічних насадок, серед яких насадка "синя насечка". Вона має особливу форму з маленькими насічками, завдяки чому забезпечує м'яке та безпечне полірування нігтьової пластини. У багатьох процедурах манікюру і педікюру ця насадка неоціненна, оскільки дозволяє допрацьовувати навіть найменші деталі.

Додатково, у світі нарощування нігтів дуже популярною є керамічна насадка з назвою Umbrella (C). Ця насадка має незвичайну форму, що нагадує парасольку. Вона дозволяє працювати з нігтьової пластиною максимально аккуратно і ефективно, а також використовується для зведення під кутом бічних валиків.

У загальному технічному оснащенні професійного майстра манікюру і педікюру керамічні насадки є обов'язковим інструментом. Вони дозволяють швидко і ефективно виконувати різноманітні процедури з нарощування нігтів, делікатно оброблювати нігтьову пластину і поверхню шкіри, забезпечуючи максимальну точність та якість роботи.