Лампа для ногтей SUN 669 led\uv 48W, цвет белый

Код продукту: 17833
Залишок на складі: багато
686 ₴
15,37 €
16,69 $
6 купили

Кількість:

6 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 1
Розміри
Довжина 22.00
Ширина 28.80
Висота 10.00
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Лампа для нігтів SUN 669 LED/UV 48W - ідеальний вибір для професійного нарощування та оформлення нігтів удома. Вона має потужність 48 ватт і функції UV та LED-освітлення, що дозволяє швидко та якісно висушувати гель-лаки та інші матеріали.

Ця лампа має білий колір, що додає їй стильний та елегантний вигляд. Вона компактна та зручна у використанні, що дозволяє забрати її з собою на відпочинок або в подорож.

Технологія LED/UV забезпечує швидке висушування матеріалів, а також їх повну полімеризацію, що забезпечує максимальну міцність і довговічність покриття нігтів. Лампа для нігтів SUN 669 LED/UV 48W дозволяє робити покриття безпечним для нігтів і  шкіри рук.

Крім того, лампа має таймери для різного часу висушування матеріалів, що дозволяє користувачеві налаштувати її під власні потреби та вимоги. Вона має легку обробку рук, що забезпечує зручність при нарощуванні нігтів.

Отже, якщо ви шукаєте лампу для нігтів, яка буде надійною та якісною, лампа для нігтів SUN 669 LED/UV 48W з білим коліром - ідеальний варіант для вас. Вона додасть вашому інтер'єру стильного вигляду та допоможе створити неперевершені покриття нігтів.