Алмазная насадка для кутикулы, пламя закруглённое, синяя насечка 244-025B

Код продукту: 17369
Залишок на складі: багато
33 ₴
0,76 €
0,82 $
41 купили

Кількість:

41 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 33
Розміри
Довжина 7.00
Ширина 1.00
Висота 0.40
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Алмазна насадка 244-025B з плам'ям закругленого типу є необхідним інструментом для професіонального нарощування нігтів технікою "кутикула". Вона призначена для обробки області, що знаходиться під кутикулою, забезпечуючи безпечне й ефективне видалення зайвої шкіри та зміцнення кутикулярного валу.

Алмазна насадка 244-025B забезпечує максимальну точність та швидкість обробки завдяки своїм якісним алмазним насічкам, які мають розмір 2,5 мм та забезпечують ідеальний контакт з поверхнею нігтя. При цьому, насадка не травмує здорову шкіру навколо кутикули.

Окрім того, плам'я закругленого типу дозволяє зручно та безпечно обробляти кутикульний вал, запобігаючи пошкодженням нігтевої пластини та шкіри. Синя насічка 244-025B, розміщена на насадці, забезпечує хорошу видимість області роботи, що дозволяє проводити безпечну та якісну обробку.

Таким чином, алмазна насадка 244-025B є незамінним інструментом для професійних майстрів, які займаються нарощуванням нігтів технікою "кутикула". Завдяки своїм якісним матеріалам та зручним дизайном, вона гарантує безпечну та якісну обробку кутикулярного валу, що робить процес нарощування нігтів більш комфортним та ефективним.