Алмазна насадка 257/025B полум'я, синя насічка

Код продукту: 17365
Залишок на складі: багато
25 ₴
0,56 €
0,61 $
8 купили

Кількість:

8 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 3
Розміри
Довжина 7.00
Ширина 1.00
Висота 0.40
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Алмазна насадка для кутикули - ефективний інструмент у сучасній технології нарощування нігтів. Дана насадка має діамантове покриття, що забезпечує її зносостійкість та довговічність. Для відшліфовування і обрізання кутикули використовуються абразивні верстати з різними типами насадок.

Одним з ефективних методів обробки кутикули є використання пламені. Цей спосіб полягає в зведенні до невеликої зони випалення зони в зоні нарощування нігтя. При цьому нагрівається воск і форма нігтя, що дозволяє швидко та аккуратно відшліфовувати кутикулу.

У своєму арсеналі професійний технолог має будь-яку насадку. Зокрема, синя насечка 257-025B є однією з найпопулярніших серед фахівців. Ця насадка має дві форми - конус і шар. Вона дозволяє швидко і безпечно відшліфувати кутикулу, добре працює з пластиліном, гелем та іншими матеріалами.

Усі ці насадки є важливими елементами при нарощуванні нігтів, тому їх вибір повинен бути обґрунтований технічними характеристиками і ефективністю. Необхідно також пам'ятати про правильну техніку використання, щоб забезпечити безпеку та продуктивність роботи.