Набор колпачков (3 шт) и резиновая насадка, размер 16*25 мм, #80 green

Код продукту: 14663
Залишок на складі: багато
63 ₴
1,53 €
1,67 $
1 купили

Кількість:

1 купили
Характеристика
Характеристика
Перегляди 5
Розміри
Довжина 11.50
Ширина 9.50
Висота 2.00
Відгуків (0)

Виберіть відповідну
кількість зірок

Фото-відгук

Немає відгуків про цей товар.

Набор колпачков і резинова насадка – незамінні інструменти для нарощування нігтів. Вони дозволяють виконувати роботу швидко і точно, забезпечуючи професійний результат.

Насадки для фрезера дозволяють зробити нарощування нігтів максимально ефективно та безпечно. Вони складаються з кількох компонентів, спеціально розроблених для покращення якості роботи.

Набір колпачків і резинової насадки включає три штучки різного розміру. Резинова насадка має розмір 16х25 мм та виконана з абразивного матеріалу з номером 80 green. Вона дозволяє легко відшліфувати поверхню нігтя та підготувати його до нарощування.

Набір виготовлений з високоякісних матеріалів, які дозволяють використовувати його протягом довгого часу. Кожен елемент надійно закріплений та допомагає забезпечити якісний результат при нарощуванні нігтів.

Тому, якщо Ви професійний майстер з нарощування нігтів, тоді набір колпачків і резинової насадки - це необхідний інструмент у Вашому арсеналі. З ним Ви зможете легко та швидко відшліфувати нігті перед нарощуванням, що позитивно позначиться на якості роботи та репутації Вашого бізнесу.